Sosyal Medya Geliştirme Sistemi

Sosyal medya hesabınızı bizim ile yükseltin!

Tüm sosyal medya platformlarında takipçi, beğeni, izlenme, yorum, abone ve daha fazlası TAKİPJİ.COM'da! Bizleri kullanan bir çok fenomen, işletme, siyasetçi ve diğer herkes mutlu müşterilerimiz arasında yerini aldı.

75+

4.9 memnuniyet

478.949+
Toplam Sipariş
20.520+
Mutlu Müşteri
4.079+
Aktif Servis

30'dan fazla platform !

Tüm sosyal medya ihtiyaçlarınızı tek bir panel kullanarak karşılayabilirsiniz.

Instagram

Twitch

Twitter

Youtube

Facebook

Spotify

Tiktok

Telegram

Discord

Snapchat

SoundCloud

Reddit

LinkedIn

Steam

Pinterest

Tumblr

Apple Music

Sıkça Sorulan Sorular

👀

Takipji Nedir?

Takipji sadece bir sosyal medya bayi paneli / smm paneli değildir. Hedef kitlenizi artırmayı ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedeflerken sosyal medya ve dijital platformlardaki etkileşiminizi artırma yöntemlerini de içerir.

Üyelik ücretli mi?

Hayır. Üyelik ücretsiz. Takipji'ye ücretsiz üye olarak katılın ve sadece aldığınız hizmetin ücretini ödeyin. Ek komisyon, üyelik planı veya ücretli üyelik yok. Çeşitli işlevleri ve özellikleri test edebilir ve sitemizi ücretsiz olarak gezebilirsiniz.

Takipji ne kadar güvenli?

Takipji %100 güvenli ve stabil bir yazılım sunar. Şifreli bağlantılar, SSL sertifikası, güvenli ve alıcı dostu ödeme kanalları, gelişmiş sipariş takibi ve geri ödeme politikası ile desteklenmektedir.

Ödeme yöntemleri neler?

Kredi kartları, banka havaleleri, Perfect Money, kripto ödemeleri ile hızlı - güvenli ve otomatik ödemeler yapabilirsiniz.

Sosyal medya hesabım kapanacak mı?

Şu ana kadar olumsuz bir geri dönüş almadık. Ancak, müşterilerimiz sorumluluğun tamamen kendilerine ait olduğunu bilmelidirler.

Siparişim ne zaman tamamlanacak?

Takipji üzerinden oluşturduğunuz her siparişin farklı tamamlanma süreleri vardır. Her hizmetin yoğunluğu kalite ve fiyat açısından farklılık göstermektedir. Müşterilerimize yardımcı olmak için yeni sipariş sayfasında tahmini ortalama hizmet tamamlanma süreleri yer almaktadır.

Sosyal medya hesaplarımın şifresini vermem gerekiyor mu?

Hayır. BUNU YAPMAYIN! Takipji, Takipji üzerinde kullanacağınız hiçbir hizmet için sizden sosyal medya şifrelerinizi istemeyecektir. Giriş yapmak için bir Takipji hesabı ve yeni bir şifre oluşturmanız yeterlidir. Hesap oluşturduktan sonra tek yapmanız gereken sosyal medya linkinizi veya kullanıcı adınızı girmek.

Herhangi bir şey indirmem gerekiyor mu?

Hayır. Takipji'yi kullanırken herhangi bir uygulama veya eklenti indirmenize gerek yoktur. Ayrıca uygulamalara izin vermeniz gerekmez. Takipji sadece web tabanlı bir uygulamadır. Bilgisayarınızdan, tabletinizden ve cep telefonlarınızdan kullanabilirsiniz.
Daha fazlasını SSS sayfasında görün.

🗝️

Başarılı İşletmelerin ve Fenomenlerin Size Söylemediği Bir Sır var!

Hiç düşündünüz mü, diğer rakiplerinizle aynı işlemleri yapmanıza rağmen, sosyal medyada onlar sizden daha fazla etkileşim alıyor ve bu sayede hızla büyüyorlar?

İşle bu işletmeler, fenomenler veya diğer her türlü sosyal medya rakibinizin sırrı SMM Panel kullanmalarıdır.

Sizin hiç bir destek almadan veya büyük miktarlarda reklam harcaması yapmandan hızlı ve ucuz bir şekilde büyümenizin başka yolu yok.

İşte şimdi sende Takipji - SMM Paneli keşfederek bu sırrı öğrendin. Artık tüm kapılar sana sonuna kadar aralandı ve sosyal medyada ki gizli silahını özgürce kullanabileceksin.

Ucuz SMM Panel kullanarak nasıl bu kadar hızlı bir şekilde büyüdüğüne senve çevrendeki herkes şaşaıracak. Tıpkı şimdiye kadar senin başkalarına şaşırdığın gibi!

💸

Sende Para kazan!

Sosyal medyadan para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Şunu unutmayın, henüz daha bir çok kişi takipçi, beğeni, yorum vs gibi bir şeyin satın alına bildiğini bilmiyor. Takipji - Sosyal medya bayilik panelini kullanarak onlara satışlar yapabilirsin. Evinden oturduğun yerde sınırsız paralar kazanabilirsiniz. Sana lazım olan tek şey ücretsiz bir Takipji üyeliği. Ve sonra kendi sosyal medya ajansını büyütmeye hazırsın!

İstersen tek tek insanlara kendi tanıtımını yaparak bir sosyal medya ajansı ol ve tüm ihtiyaçlarını takipji.com'dan karşıla.

İstersen Takipji'ye üye olduktan sonra sana özel olan "satış ortaklığı" linkini al ve istediğin yerde paylaş. Bu linke tıklayarak bakiye yükleyenlerden ömür boyu %10 gelir elde et!

Daha profesyonel bir şekilde bu işi yapmak istersen, sana özel anahtar teslim SMM Panel kuralım ve kendi mecranda özgürce satışlarını yap.

Unutma! sizlere başka mecralarda yüzlerce liraya satılan takipçiler burada sadece 3-5 TL. İstersen sende Takipji SMM Paneli kullanarak başkalarına satış yaparak büyük karlarla takipçiler, beğeniler, izlenmeler, yorumlar ve daha bir çok şeyden kendine büyük gelirler edebilirisin. Çünkü onlar öyle yapıyor!