Takipji.com - Sosyal Medya Bayilik Paneli - SMM Panel
Hızlı Üyelik

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ


Bu gizlilik ilkeleri TAKİPJİ.COM tarafından, www.TAKİPJİ.COM 'un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.


https://TAKİPJİ.COM üyelerinin site üzerinde yaptığı işlemlerin kayıtları kesinlikle gizli tutulmakta ve kesinlikle 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmamaktadır.


Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcıları ile paylaşılmaktadır. Ancak resmi devlet kurumları tarafın talep edilmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumu görevlilerine sunulabilir.


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteye bakiye yükleyen müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde https://TAKİPJİ.COM ve ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.


Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin https://TAKİPJİ.COM ara yüzü üzerinden banka, paytr ödeme sistemleri ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir.


Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


https://TAKİPJİ.COM adresli web sitemizden başarılı bir sipariş oluşturmanız sitemize e-posta adresinize ve telefon numaranıza duyurularımızı ulaştırma izni vermeniz anlamına gelmektedir.


https://TAKİPJİ.COM ’dan gönderilen e-mail ve sms duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız aşağıdaki email adresimize konuyu bildiren bir eposta göndermeniz gerekmektedir.


E-posta gönderiminizi takiben email adresiniz ve telefon numaranız mesaj listemizden çıkartılacaktır.


Email: info@TAKİPJİ.COM