Araçlar Bölümüne Hoşgeldiniz

Hergün yeni araçların eklendiği bu bölümü sıkı takip edin. Eşsiz araçlar çok yakında burada olacak. Şimdilik aşağıdakiler ile idare edebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Paketleri Nasıl Olmalı?

Eğer bir firmadan instagram takipçi satın almak istiyorsanız öncelikle firmanın güvenilir olduğundan emin olun. Daha sonra şirketin size sağlamış olduğu paketin özelliklerine göz atın. Paketin içeriğindeki takipçi veya beğeni kitlesinin sizin hedefinize uygun olup olmadığını, yaş ve cinsiyet aralığını tespit edin. Eğer yabancı bir ülkede popüler olmak istiyorsanız mutlaka o yörenin paketini satın alın. Ayrıca sistemdeki hesapların sahte mi gerçek mi olduklarını tespit edin. Aldığınız hizmetin kalitesini, verimliliğini ölçmek için raporlamaya özen gösterin, takipçi veya beğeni istatistiklerine de göz atın. Daha sonra takipçilerin takibi bırakabileceğini göz önüne alarak hizmet paketinizde satın alam öncesi ve sonrası destek hizmetine dikkat edin.

İnstagram Hizmet Paketleri Neler?

Şirketler artık İnstagram üzerinden her türlü işlemi yapabilmektedirler. Şirketlerin kendi altyapısı ile oluşturduğu bu sistemle kendinize İnstagram takipçi satın alabilir, paylaştığınız içeriklere beğeni gönderebilir hatta fotoğraflarınıza yorum yaptırabilirsiniz. Satın aldığınız bu paketle firmalara sadece profil bilgilerinizi vermeniz yeterli. Şifre isteme yok, eklenti yükleme yok. Kısa zamanda paketinizin karşılığını alabileceksiniz. Satın almadan önce ve satın aldıktan sonra oluşturacağınız raporla hizmete ait her türlü bilgiye de anında ulaşabilirsiniz. İnstagram takipçi ve beğeni satın almak için uygun fiyatlı paketlerimize göz atın >  market


Beğeni Gönderme Aracı

Beğeni gönderme aracı ile, dilediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz adette beğeniyi anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen beğenilerin tamamı gerçek kullanıcılardır.

bEĞENİ GÖNDER


Takipçi Gönderme Aracı

Takipçi gönderme aracı ile, dilediğiniz kullanıcıya, kendi belirlediğiniz adette takipçiyi anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen takipçilerin tamamı gerçek kullanıcılardır.

TAKİPÇİ GÖNDER

Yorum Gönderme Aracı

Yorum gönderme aracı ile, dilediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz adette ve içerikte yorumu anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen yorumların tamamı gerçek kullanıcılar tarafındandır.

YORUM GÖNDER

Geri Takip Yapmayan / Takip Edilmeyen Kullanıcılar Aracı

Geri Takip Yapmayan Kullanıcılar aracı ile, sizin takip ettiğiniz, ancak sizi takip etmeyen kullanıcıları tespit edebilirsiniz. Duruma göre siz de takibi bırakabilirsiniz. Aynı şekilde sizi takip eden, ancak sizin takip etmediğiniz kullanıcıları da tespit edebilirsiniz.

TAKİBİ BIRAKANLARI GÖR

Çok yakında yeni araçlar eklenecek.

Takipte kalın..